МЕДНИ КОМПОНЕНТИ

МЕДНИ КОМПОНЕНТИ

 ПЧЕЛНИ ПРИРОДНИ ПРОИЗВОДИ СО ЛЕКОВИТИ СВОЈСТВА. ВО НАШИОТ АСОРТИМАН ЗАСТАПЕНИ СЕ 3 ТИПОВИ НА МЕДНИ КОМПОЕНТИ: ПРОПОМЕД, РОЈАЛВИТ И РОЈАЛФЛОР.


РОЈАЛВИТ

РОЈАЛВИТ

Суспензија на матичен млеч и медСОСТАВ Мед (шеќери,витамини,минерални материи,микроелементи и др.)&n..

210 Ден Без ДДВ: 200 Ден

РОЈАЛФЛОР

РОЈАЛФЛОР

Ароматичен мед, матичен млеч и цветен правСОСТАВ:             Мед (шеќ..

231 Ден Без ДДВ: 220 Ден

Прикажувам 1 до 2 од 2 (1 Страни)