• ЦВЕТЕН МЕД (500 Г)

СОДРЖИ ПОВЕЌЕ ЕТЕРСКИ МАСЛА И ОСОБЕНО ИМ СЕ ПРЕПОРАЧУВА НА СРЦЕВИТЕ БОЛНИ, А МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ И КАЈ РЕСПИРАТОРНИТЕ ЗАБОЛУВАЊА.

ИМА НЕОГРАНИЧЕН РОК НА ТРАЕЊЕ. 

ПАКУВАЊЕ: 500Г.

Напиши оцена

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

ЦВЕТЕН МЕД (500 Г)

  • Код на продуктот: ЦВЕТЕН МЕД (500 Г)
  • Достапност: На лагер
  • 179 Ден

  • Без ДДВ: 170 Ден