• ЦВЕТЕН МЕД (1КГ)

СОДРЖИ ПОВЕЌЕ ЕТЕРСКИ МАСЛА И ОСОБЕНО ИМ СЕ ПРЕПОРАЧУВА НА СРЦЕВИТЕ БОЛНИ, А МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ И КАЈ РЕСПИРАТОРНИТЕ ЗАБОЛУВАЊА.

ИМА НЕОГРАНИЧЕН РОК НА ТРАЕЊЕ. 

ПАКУВАЊЕ: 1КГ.

Напиши оцена

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

ЦВЕТЕН МЕД (1КГ)

  • Код на продуктот: ЦВЕТЕН МЕД (1КГ)
  • Достапност: На лагер
  • 336 Ден

  • Без ДДВ: 320 Ден