• БАГРЕМОВ МЕД (500 Г)

БАГРЕМОВ МЕД (ОД БЕЛ БАГРЕМ) СПАЃА ВО НАЈДОБРИТЕ ВРСТИ МЕД, ИМА ПРИЈАТЕН И ПРОДОРЕН МИРИС.

БАГРЕМОВИОТ МЕД СОДРЖИ 40,35% ЛЕВУЛОЗА И 35,98% ГЛУКОЗА.

ПРИ КРИСТАЛИЗАЦИЈА (ЗАШЕЌЕРУВАЊЕ) СТАНУВА БЕЛ, СИТНОЗРНЕСТ, ПОТСЕТУВА НА СНЕГ.

ИМА НЕОГРАНИЧЕН РОК НА ТРАЕЊЕ. 

ПАКУВАЊЕ: 500Г.

Напиши оцена

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

БАГРЕМОВ МЕД (500 Г)

  • Код на продуктот: БАГРЕМОВ МЕД (500 Г)
  • Достапност: На лагер
  • 179 Ден

  • Без ДДВ: 170 Ден