• КРИСТАЛИЗИРАН МЕД

 КРИСТАЛИЗАЦИЈА (ГРАНУЛАЦИЈА) Е КАРАКТЕРИСТИКА НА СЕКОЈ ПРИРОДЕН МЕД. КРИСТАЛИЗИРАН МЕД МОЖЕ ДА СЕ ВРАТИ ОД ЦВРСТА СОСТОЈБА ВО ТЕЧНА, ДОКОЛКУ СЕ СТАВИ НА ПОВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА. ИМА НЕОГРАНИЧЕН РОК НА ТРАЕЊЕ.  ПАКУВАЊЕ: 1КГ

Напиши оцена

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

КРИСТАЛИЗИРАН МЕД

  • Код на продуктот: КРИСТАЛИЗИРАН МЕД
  • Достапност: На лагер
  • 368 Ден

  • Без ДДВ: 350 Ден