• ШУМСКИ МЕД (1 КГ)

ШУМСКИОТ МЕД ВО СВОЈОТ СОСТАВ СОДРЖИ ОД ПОВЕЌЕ ШУМСКИ РАСТЕНИЈА И ДРВЈА. СОДРЖИ 13 ПАТИ ПОВЕЌЕ МИНЕРАЛНИ МАТЕРИИ ОТКОЛКУ ЦВЕТНИТЕ ВИДОВИ МЕД. ОСОБЕНО Е БОГАТ СО ЖЕЛЕЗО, ПА ПОСЕБНО ИМ СЕ ПРЕПОРАЧУВА НА АНЕМИЧНИТЕ. ИМА НЕОГРАНИЧЕН РОК НА ТРАЕЊЕ.  ПАКУВАЊЕ: 1КГ

Напиши оцена

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

ШУМСКИ МЕД (1 КГ)

  • Код на продуктот: ШУМСКИ МЕД (1 КГ)
  • Достапност: На лагер
  • 336 Ден

  • Без ДДВ: 320 Ден